Вы просматриваете: Главная >Архив для Червень, 2015

Семінари з організації ОСББ

Група на семінар за темою «ОСББ: житлово-комунальні послуги та їх надання. Судова практика», який відбудеться 24.06.2015 о 15-00 зібрана. Найближчим часом ми проведемо повторний семінар. Вільні місця на семінар за темою «Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ): створення, проблеми та перспективи», який відбудеться 24.06.2015 о 10-00 ще наявні. Поспішайте!

Семінари з організації ОСББ

Повідомляємо, що незабаром набирає чинності закон, який суттєво змінює порядок управління багатоквартирним будинком. З метою захисту прав власників квартир ГО «Центр громадського сприяння та правозахисту» проводить безкоштовні семінари по створенню, діяльності, перевагам та проблемам ОСББ.

Чи потрібен українцям ОСББ?

Що таке об’єднання власників багатоквартирного будинку або, простіше кажучи, ОСББ в загальних рисах відомо всім. З 2002 року, коли вступив у силу Закон «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», пройшло багато часу. Але власники квартир, як і раніше, не поспішають взяти управління будинком у свої руки. Утворювати або не утворювати ОСББ вирішують власники кожного будинку самостійно. […]