Вы просматриваете: Главная >Архив для Травень, 2016

ГО “Центр громадського сприяння та правозахисту” проводить безкоштовні семінари щодо створення та діяльності ОСББ

Метки:

Прийняли участь у першому засіданні Правління ОСББ «Княже місце»

ГО «Центр громадського сприяння та правозахисту» прийняло участь у першому засіданні Правління ОСББ «Княже місце». Прийнято рішення щодо подальшої співпраці ОСББ «Княже місце» та ГО «Центр громадського сприяння та правозахисту». Зараз юристи ГО вивчають питання про порушення майнових прав співвласників ОСББ і можливість повернення спільного майна (підвалів) ОСББ, раніше придбаного сторонніми особами за сприяння місцевих […]

Зауваження ГО “Центр громадського сприяння та правозахисту, щодо проекту Закону “Про публічні консультації”

Варто відзначити, що дані зауваження стосуються основних положень, без зміни яких, даний проект буде лише формальністю. Є також інші зауваження, але вони не мають ніякого сенсу без змін, які запропоновані ГО “Центр громадського сприяння та правозахисту”. Зауваження до проекту Закону “Про публічні консультації”

Вітаємо з реєстрацією ОСББ “Княже місце” !

Разом з ініціативною групою та співвласниками багатоквартирних будинків по вулицям Володимирська, 9, Велика Житомирська, 6, Велика Житомирська, 6А, у Києві члени ГО «Центр громадського сприяння та правозахисту» пройшли непростий шлях від ідеї заснування до реєстрації ОСББ. Бажаємо успішного шляху у діяльності та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Прийняли участь у засіданні круглого столу щодо проекту Закону «Про публічні консультації»

Створення такого механізму взаємодії органів державної влади, місцевого самоврядування і суспільства, при якому обов’язок враховувати громадські ініціативи буде закріплена законом, – задача, яка стоїть перед більшістю громадських об’єднань та громадянами. Міністерство юстиції України за підтримки представників спільноти намагається створити механізм участі громадськості у нормотворчості   шляхом проведення публічних консультацій. Але, на жаль, той проект закону, який […]

Зустріч з ініціативною групою щодо створення ОСББ

Спеціалісти ГО “Центр громадського сприяння та правозахисту” провели зустріч з ініціативною групою по створенню ОСББ дому, що знаходиться по вулиці Богдана Хмельницького. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку!