Вы просматриваете: Главная > Новини > Міністр Петренко: За що стояв Майдан

Міністр Петренко: За що стояв Майдан

06 Листопада на каналі «Україна» міністр юстиції Павло Петренко, переконуючи в необхідності прийняття окремих законів для введення безвізового режиму, зробив дуже несподіване, якщо не сказати безвідповідальну, заяву: «Скасування віз – це обов’язок перед нашими українськими громадянами у влади, тому що за це люди вмирали на Майдані. За це ми воювали, воюємо з Росією, вмираємо на війні».
У зв’язку з цим, хотілося б поставити пану Петренко кілька запитань. Чи справді міністр так і не зрозумів, за що саме люди стояли на Майдані і за що воюють наші солдати зараз? Навіщо волонтери, ризикуючи життям і свободою, їздять на передову? Чому громадяни на самому початку конфлікту відіслали за допомогою смс-повідомлень 100 млн. грн. для підтримки української армії? Невже, Ви думаєте, що все це для того, щоб просто легше було з’їздити в Європу?
Також цікаво, чи думка пана Петренко – це загальна думка чиновників від Кабміну або прояв короткострокової пам’яті в однієї конкретної посадової особи? У будь-якому разі, проявляти таким чином неповагу до власного народу неприпустимо.
При цьому факти публічних висловлювань державних службовців і політиків, які можна розцінювати як образливі або просто неповажні – не поодинокі, але ніхто за це, на жаль реальної відповідальності не несе.


Залишити коментар