Вы просматриваете: Главная > ВРУ: деятельность или имитация? > Інформація для співвласників багатоквартирних будинків та ОСББ

Інформація для співвласників багатоквартирних будинків та ОСББ

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016р. № 301 затверджено Порядок списання з балансу багатоквартирних будинків, яким визначено механізм списання з балансу міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, державними підприємствами та органами місцевого самоврядування багатоквартирних будинків, у яких розташовані приміщення приватної та інших форм власності.

Зокрема, порядком передбачено, що у разі надходження письмового повідомлення про списання балансоутримувач протягом 10 днів зобов’язаний почати процедуру списання, для чого він приймає відповідний розпорядчий документ про списання та створює комісію.

У роботі комісії бере участь уповноважена особа (особи) від співвласників багатоквартирного будинку за її (їх) згодою.

Процедура списання багатоквартирного будинку з балансу повинна бути завершена в строк не більше двох місяців з дня прийняття розпорядчого документа та вважається закінченою після затвердження балансоутримувачем акта про списання багатоквартирного будинку з балансу.


Залишити коментар