Вы просматриваете: Главная > Новини > Кияни vs КМДА: хто кого?

Кияни vs КМДА: хто кого?

Учора, 9 квітня 2015, в КМДА було призначено проведення Зборів громадськості для формування ініціативної групи Громадської Ради, чому здійснитися, на жаль, не судилося…

А причина цьому організаційний провал Київської Адміністрації : нестача місць для сидіння для всіх 264 учасників, дуже непевний куратор проекту, а найбільш смішне – пропозиція голосувати жовтенькими папірцями замість офіційних бюлетенів. Все це викликало обурення представників громадськості та перенесення зборів на найближчий час.

Але при більш детальному розгляді громадських організацій , що подали заявку на участь , знайшлось більш ніж 5 % незареєстрованих організацій, хоча постанова КМУ от 03.11.2010 № 996 чітко прописує вимогу легалізації.

Отже, сьогодні у формуванні ініціативної групи могли взяти участь і представники суб’єктів, що не легалізовані (не зареєстровані) в установленому законодавством порядку, а, отже, їх представники не могли брати участь у голосуванні разом з повноважними представниками. Це трапилося тому, що на стадії прийому заяв була відсутня перевірка правового статусу суб’єктів, які висловили бажання взяти участь у формуванні ініціативної групи, а також повноважень органів, що делегували представників до складу ініціативної групи.

Також спеціалістами Центру громадського сприяння та правозахисту було виявлено спроби проникнення в Громадську Раду шляхом реєстрації декількох організації однією особою, найвражаючим рекордом було 7 організацій, керівником яких є 1 людина.

Яким буде продовження цього дійства невдовзі дізнаємося …

 

image2


Залишити коментар